Дихальні вправи для заспокоєння – морська хвиля

Хочеться сьогодні поділитися чимось практичним. І простим. Взагалі я прихильник простих вправ і практик. Таких, які доступні реальним людям у реальному світі, які можна «вписати» у життя, яким би завантаженим і хаотичним воно не було.

Якщо ви хочете трохи легше справлятися з викликами і перешкодами, яких з кожним днем стає все більше, треба починати по-новому взаємодіяти зі своїм тілом. По суті тіло – наш найкращий друг, який з нами від першого до останнього подиху. Часто ми про це забуваємо і лише використовуємо його. А якщо з ним знайти спільну мову, підтримати, подбати, то воно у відповідь подарує нам енергію, сили, краще самопочуття і спокій.

Для цієї вправи потрібно хвилини три і спокійне місце. Якщо такого в квартирі немає, закрийтеся у ванній або вийдіть на балкон. Треба, щоб лише ці три хвилини вас ніхто не «смикав» і не відволікав.

Сядьте або станьте рівно, але без напруження. Зробіть круговий рух плечима, розправте їх, випростайтесь і закрийте очі. Тепер просто дихайте. Не треба дихати якось часто, глибоко чи «особливо»!

Дихайте вашим звичайним диханням, тільки слідкуйте, щоб вдих плавно переходив у видих і навпаки, щоб між ними не було пауз. М’яко і легко, без затримок і напруги. Уявляйте що ваше дихання – як морська хвиля, слухайте його звук і зосередьте увагу лише на цьому – природному і невід’ємному ритмі життя.

Якщо прийде якась думка і ви це помітите, не зосереджуйтеся на ній, просто перемкніть увагу знову на дихання і вона піде сама. Не оцінюйте, не зліться і не критикуйте себе, якщо на перших порах це даватиметься важко. Просто дихайте. За потреби вправу можна робити кілька разів на день. Це не вирішить ваших проблем, але хоч на якийсь час наповнить спокоєм. А коли ми спокійні, навіть у кризовій ситуації легше приймати кращі рішення.

Цю вправу можна робити і лежачи – перед сном або зранку. Головне, щоб ви мали змогу відключитися на цей час від зовнішнього світу і зосередитися на внутрішньому.

Тренуйтеся, а згодом я розповім, як таку вправу можна поглибити і зробити ще кориснішою 😉

Якщо вас цікавить коучинг, який поєднує роботу над собою на ментальному, фізичному, емоційному та енергетичному рівнях, звертайтеся: (068) 558 0450 або пишіть у месенджер на сторінці Студія натхненного життя. Індивідуальний коучинг зараз проводиться лише онлайн, відповідно за онлайн розцінками.

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply