Сила

Ми часто вважаємо себе жертвами – обставин або інших людей. Але бути жертвою це просто вибір. Той, хто хоче бути нею, стане. Навіть у найсприятливіших умовах. Той, хто не хоче, навіть у найважчих збереже свою силу. Тому що вона всередині нас. Ніхто не може у нас її відібрати.

Зараз для всіх час великих випробувань. На міцність, мудрість, витривалість. Тому ми вирішили розпочати такий проект, який підтримає і допоможе його прожити, вистояти і не втратити себе.

Тут немає ніякої загадки, це будуть просто нагадування про важливе. Чим вони корисні? Тим, що допоможуть змінити хід і напрямок думок. Тепер замість того, щоб обурюватися, злитися чи засмучуватися, ви зможете поставити собі інше питання, побачити проблему з іншого ракурсу і можливо знайти несподівану відповідь. Хоча би для себе особисто.

Афірмація цього тижня: ” У всьому, що відбувається, я знаходжу силу”

Як нею користуватися? Протягом дня знайдіть кілька хвилин для того, щоб спитати себе – яку силу я можу знайти у цій ситуації? Що мене підтримає? Що для мене є важливого, корисного або позитивного в ній?

І дайте собі можливість знайти цю відповідь.

Наприклад: “Я відчула справжню підтримку з боку деяких людей”, “Я дізнався, що я сильніший, ніж я про себе думав. Я не панікую, а шукаю рішення і дію”. Це – ваші відповіді, нехай вони будуть про те, що важливо для вас. І тоді із цієї кризової ситуації ви зможете вийти з чимось корисним і значущим, з перемогою хоча би над собою.

Сил вам!

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply