Випробування

Я часто, в тому числі у віршах, пишу про день і ніч, про зміну сезонів і погоди не лише через те, що люблю природу, але й для того, щоб нагадувати, що в житті все саме так і є. Дощ і посуха, мороз і спека, літо і зима. І що це – нормально, хоча люди жаліються в будь-яку погоду.

Так само в житті людини – щось радує, а щось засмучує. Бувають періоди, коли все йде легко і вдається, а бувають – коли так важко, що не знаєш, де взяти сили просто дихати.

Зараз час великих випробувань. Для кожного, кому хоч трохи небайдуже в якій країні він житиме завтра. Саме тому потрібно не дати затягнути себе у негативну воронку безсилля і безвиході, а навпаки знайти для себе підтримку і можливості для росту.

Адже саме криза, випробування потребують максимальної зібраності, рішучості, усвідомленості. І вийти із неї можна знесиленим, а можна – з новими знаннями (в тому числі про себе), навичками, вміннями, знайомствами, впевненістю у собі.

Саме тому сьогодні – нова афірмація на тиждень, яка нагадуватиме про те, що дійсно важливо, на що варто звернути увагу, що треба бачити і цінувати.

Сил вам, друзі!

Якщо потрібна підтримка, звертайтеся, індивідуальний коучинг допоможе знайти відповіді на важливі питання.

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply