Антистрес у великому місті. Березень.

Антистрес тренінг: фітнес і дихальні вправи. Коучинг в Києві.

Нам усім хочеться бути здоровими. І з віком ми все краще усвідомлюємо, що здоров’я – це справжнє, головне багатство. Але водночас ми сприймаємо своє тіло і життя, як належне. Недосипаємо, переїдаємо, мало рухаємося, нервуємо з приводу і без, підживлюємо стрес напруженням і негативом.

Всі, хто слідкує за суспільними подіями останнього часу, знають, як багато зараз викликів, струсів, скандалів, випробувань, взаємного незадоволення і звинувачень, поганих і важких новин. Настільки, що ми не встигаємо з ними справлятися. Психіка просто не здатна обробити такі масиви емоційно і енергетично насиченої інформації. А оскільки ми ще й ніяк собі не допомагаємо, то хіба варто дивуватися, що в нас виникають розлади сну і травлення, істерики «на порожньому місці», загострюються хвороби. Ми весь час втомлені і пригнічені, критичні і тривожні, ми настільки увійшли в режим боротьби з усіма й усім, що боремося навіть зі своїм власним тілом.

Найбільш поширений варіант дії в цьому випадку – ігнорувати і продовжувати робити «важливі» справи. Звісно, він має право на існування, якщо він вас влаштовує. Принаймні доки він вас влаштовує і доки ваше тіло здатне таке ставлення витримувати. Ну, можна ще покричати, посваритися з кимось, хоч якось випустити пару. На якийсь час стане легше. А можна взяти на себе відповідальність за свої реакції, за своє ставлення до себе і свого здоров’я, вийти із внутрішнього протистояння між тілом і духом і почати пошук балансу, гармонійного життя в єднанні з собою.

Саме на це спрямована нова програма Студії натхненного життя «Антистрес у великому місті». Ті, хто не злякався лютневих морозів і приєднався до програми, вже змогли оцінити, як багато можна змінити з мінімальними зусиллями.

Тренінг у Києві. Антистрес у великому місті.

Адже програма дуже проста і доступна всім, незалежно від поточного рівня фізичної підготовки. Вона включає дихальні та фізичні вправи, невеличкі медитації і проходить на свіжому повітрі.

Основна мета – навчитися дослухатися до свого мудрого тіла, бути з ним в контакті, чути і розуміти його сигнали і підказки, жити в гармонії зі своїм найкращим другом. Повірте, ваше тіло буде вам вдячно за найменшу увагу!

Вибір – тільки за вами. Рано, холодно, незвично, я пізно лягаю, у мене забагато інших справ, я не хочу жертвувати іншими своїми інтересами, та то треба кудись їхати, не хочу псувати вихідний… Виправдань для того, щоб НЕ робити знайдеться десятки, ми в цьому сенсі дуже винахідливі. А от бажання потрібно лише одне 🙂

Субота, о 7.00 (так, ранку)

Тривалість – 30-40 хвилин.

Стадіон школи №176, пр. Юрія Гагаріна, 11, Дарниця (так, на вулиці)

Заняття включатимуть фізичні і дихальні вправи.

Вартість участі – 50 грн. 

Вдягніться легко, але так, щоб не мерзнути. Одяг має бути зручним для руху. Не їжте перед заняттям, обмежтеся стаканом води.

Чекаю на вас щосуботи!

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply