Антистрес у великому місті

Тренінг у Києві. Антистрес. Коучинг.Наше тіло – дивовижний у своїй досконалості дар. Ми живі доки у нас є тіло. Але часто ми його експлуатуємо, вижимаємо по-максимуму заради своїх потреб. А це ж не телефон, не комп’ютер, не машина.

Неможливо взяти і купити собі нове тіло, якщо це «вийде з ладу».

Тіло – не просто механізм, воно наш найнадійніший друг і порадник, підтримка і опора, якщо ми ставимося до нього з повагою і турботою. На жаль сьогодні люди у своїй більшості вибрали інший шлях – заглушати сигнали тіла таблетками, використовувати стимулятори, щоб змушувати його працювати тоді, коли йому потрібен відпочинок, морити голодом і водночас переїдати. Воно не має можливості відновлюватися через стреси, напруження, втому, недосипання і брак води, руху, кисню.

Пишу і самій страшно від того, наскільки це правда. Саме тому і виникла ідея цієї програми.

Її мета – допомогти нам подружитися, познайомитися і навчитися гармонійно взаємодіяти зі своїм тілом. Подарувати йому таку необхідну увагу, рух, силу, гнучкість, наповнити енергією. Почути те, що воно хоче нам сказати, адже тіло мудре і містить відповіді на багато життєво важливих питань. Це довгий шлях відновлення, за один день не зникнуть хвороби і старі проблеми, але воно буде вдячне за те, що ми намагаємося це змінити, повірте!

Тих, хто готовий до такої подорожі, хто хоче відчути радість здорового буття, звільнитися від постійних стресів і напруження, навчитися справлятися з викликами сучасного життя, я запрошую на регулярні заняття.

Щосуботи, о 7.00 (так, ранку 🙂 ). Тривалість – 30-40 хвилин.

Стадіон школи №176, пр. Юрія Гагаріна, 11, Дарниця (так, на вулиці 🙂)

Заняття включатимуть фізичні і дихальні вправи. Для постійного прогресу будуть і домашні завдання!

Вартість участі – 50 грн.

Вдягніться легко, але так, щоб не мерзнути. Одяг має бути зручним для руху. Не їжте перед заняттям, обмежтеся стаканом води.

Чекаю на вас щосуботи!

Телефон для довідок: (068) 558-04-50

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply