Справа вибору

Справа вибору. Блог Олени Татьянченко. Коучинг Київ.

Як добре, коли любиш те, чим займаєшся. І коли в тебе багато цікавих, захопливих справ, і зовсім-зовсім не треба бігати по соцмережах, з усіма сперечатися чи щось комусь доводити.

Ти просто живеш повноцінним життям, отримуєш від нього справжнє задоволення, ділишся тим, що для тебе важливо, звертаєш увагу на маленькі і великі приємності життя, ідеш до своїх мрій, робиш світ навколо кращим рівно настільки, наскільки можеш. Дивишся час від часу в небо, помічаєш плин часу, насолоджуєшся проживанням миті.

Це зовсім не про байдужість, рожеві окуляри чи ігнорування реальності. Це про те, що ти вибираєш. Можна бачити проблеми, усвідомлювати негаразди, але не зациклюватися на них. Можна сказати собі: “Так, це погано. Так, зараз дуже важко, але я вибираю робити те, на що в мене є сили, наводити лад у тому, що в мені і навколо мене.”

Дивовижно, наскільки багато сил і енергії можна отримати у такий простий спосіб. Але для цього потрібно вийти із гри “хто найнебайдужіший”, “хто най-найбільший патріот / експерт / аналітик / борець за чистоту мови, нації, ну і що там ще найактуальніше саме сьогодні, от просто в цю хвилину”.

На жаль, це не просто. Люди недосипають, недоїдають і недоробляють безліч справ лише заради ще “пари хвилинок” у фб. І хоча, як усе в цьому світі, він може бути чудовим і корисним інструментом, він же може бути джерелом конфліктів, злості, розчарування і зневіри. Ніби у реальному житті для всього цього недостатньо приводів, ми ще й накачуємо себе чужим негативом, як губки вбираючи його із соцмереж.

Добре, що можна вибирати. Добре, що можна вибрати використовувати свою енергію на дійсно важливі справи. Але спочатку треба віднайти себе самого і наповнитися силою, щоб було чим ділитися з іншими. І тоді цей світ уже не здаватиметься таким жахливим і безнадійним місцем.

Повертайтеся до себе, друзі! Повертайте собі свій світ і своє життя. Воно того варте!

Автор: Олена Татьянченко

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply