Тренінг «Життя на крилах мрій»

Тренінг в Києві з постановки і досягнення цілейТренінг з такою «несерйозною» назвою пропонує вам наша Студія. Але назва ця зовсім не випадкова – вона має пробуджувати передчуття дива, захоплене очікування, прагнення досліджувати незвідане, бажання злетіти над звичним життям і досягати своїх мрій. Якщо ви це відчуваєте, значить цей тренінг саме для вас.

З віком у нас стає все більше обов’язків і ми все менше віримо у дивовижне. Нам починає здаватися, що йому більше немає місця у нашому житті. Якщо людина в цьому переконана, то це дійсно так і є. Принаймні для неї. А якщо десь в душі ще живе надія на те, що може бути інакше, важливо не дати їй згаснути. І, ви знаєте, у мене для вас є гарна новина: життя, сповнене чудес – можливе. Навіть зараз, у такий складний для всіх нас час. Це не означає, що воно має бути безхмарним, із нього повністю зникнуть труднощі, виклики і випробування. Зовсім ні! Доки ми тут, вони – невід’ємна частина нашого буття. Але вони не мають його визначати.

Тож, якщо у вас є мрії, які ніяк не можуть «злетіти», ви матимете чудову нагоду це змінити. На тренінгу ми будемо знайомитися з собою, справжніми, дозволяти собі мріяти, любити і приймати себе, а головне – втілювати мрії у життя! Великі і маленькі, особисті і соціально значущі – ті, які важливі особисто для вас.

Для тих, кому недостатньо такого «ліричного» опису, поясню: ми перетворимо свої мрії на проекти, з якими і будемо працювати для того, щоб мрія стала реальністю. Тільки робитимемо це як гармонійні, збалансовані особистості, поєднуючи логіку і творчість, мозок і серце, тіло і думку, планування і інтуїцію. Тому що насправді ми же такі і є, навіть якщо забули про це.

Семінар розраховано на 4 тижні для того, щоб ви встигли побачити його реальні результати.

Зустрічі – один раз на тиждень. На зустрічах буде багато практичних вправ, думання, спілкування і трішечки теорії))) Тому неодмінно візьміть з собою гарні зошити чи записнички, в яких ви будете занотовувати свої думки і робити вправи.

Під час кожної зустрічі учасники отримають практичні завдання на наступний тиждень. Виконувати чи не виконувати їх – особистий вибір і особиста відповідальність кожного.

Зустріч 1

Знайомимося з собою. Відповідаємо на питання: чого я насправді хочу, чиїм життям я живу, чого мені бракує для щастя? Дозволяємо собі мріяти. Вибираємо свій «Проект».

Зустріч 2

Презентуємо свій Проект. Беремо на себе відповідальність за його успіх. Перевіряємо життєздатність свого проекту. Оцінюємо свої ресурси. Будуємо систему підтримки.

Зустріч 3

Плануємо конкретні кроки. Встановлюємо дату досягнення Проекту і вдихаємо у нього енергію. Знаходимо натхнення. «Приміряємо» на себе нове життя. Шукаємо точки опору змінам, знімаємо спротив.

Зустріч 4

Оцінюємо статус свого Проекту. Що працює і чому? Що не працює і чому? Що потрібно змінити? Які нові знання, звички потрібні? Що вже змінилося – в мені, в Проекті, в житті? Визначаємо подальші кроки і впевнено йдемо до своєї мрії!

Автор і ведуча

Олена Татьянченко. Коуч, підприємець з багаторічним стажем, громадський діяч, засновниця розмовного клубу «Українські посиденьки», Магістр управління міжнародним бізнесом (США, Монтерей, Каліфорнія).

Мова тренінгу – українська.

Довідки і реєстрація

За телефоном: (068) 558 0450.

У Facebook: https://www.facebook.com/lifeisinspired

Вартість участі в тренінгу з покращення власного життя: При оплаті за весь курс – 1400 грн. При оплаті за окреме заняття – 400 грн. за заняття.

Спеціальний бонус для активних – приведіть з собою людей і отримайте знижку 50 грн. за кожного учасника 😉

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply