У Новому році я хочу…

Тренінг Київ - Новорічні зміни.Хочемо ми чи ні, але передноворічний настрій рано чи пізно охоплює практично всіх. Навіть ФБ нагадує, як пройшов наш рік і спонукає підвести підсумки, а потім – ще й запланувати або хоча би намріяти щось на наступний. Є все-таки щось магічне в цьому умовному життєвому «кордоні», який ми щороку перетинаємо в ніч з 31 грудня на 1 січня!

Добре знайомо нам і те, що більшість новорічних побажань і планів так і залишаються, в кращому випадку на папері, а в найбільш розповсюдженому – у вигляді аморфного хотіння «чогось» у голові. А життя йде, і в ньому стає все більше нерозквітлих, нездійснених мрій. Ми сумно зітхаємо: «Що поробиш, таке життя», і йдемо собі далі. Тільки віри в те, що мрії можна втілити у життя стає все менше, тільки все глибше затягує рутина і оце безнадійне відчуття що раз змінити нічого не виходить, то лишається просто змиритися.

А що робити, якщо з таким не хочеться миритися? Якщо принаймні раз на рік святкове збудження і радісне очікування відкривають у серці віконечко для дива, сподівання на краще, а разом з ними прокидаються і наші кольорові, наївні, чудові мрії? Може спробувати дати їм шанс? Але для цього доведеться цього разу щось зробити інакше.

Тих, хто має серйозний намір саме цього разу, в новому, 2019 році змінити щось на краще, запрошую пройти авторський тренінг «Життя на крилах мрій», або наважитися хоча би на індивідуальну коучингову зустріч. Проявіть увагу і любов до себе, зробіть подарунок СОБІ, і, повірте, виграють від цього всі 🙂

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply