Така різна радість

Ви помічали, що радість – це не якийсь один, завжди однаковий стан? В неї безліч відтінків і варіацій, невловимих але відчутних нюансів. Є радість кохання і радість досягнення, радість дружби і радість відкриття, є затишна радість від тихого спокійного вечора з улюбленою книгою і бурхлива радість перемоги.

А ще є дуже особливий вид радості – споглядання краси. Коли ми на якусь мить  випадаємо з метушні життя і зачаровано завмираємо, вбираючи в себе красу квітки, захід сонця, зелень молодого листя. Тоді ми ніби переносимося в інший вимір і наповнюємося невимовною радістю самого існування.

Часто ми про це забуваємо, адже у кожного стільки проблем, викликів, неприємностей. Ми думаємо, що якщо робитимемо все ефективніше, швидше, відповідальніше, встигатимемо більше, це дозволить нам наблизитися до якоїсь міфічної точки, де “все зроблено і можна нарешті розслабитися”. Але цієї точки не існує, тому й треба вчитися розслаблятися  посеред щоденної колотнечі. Бо поки ми в стані спокою, проблеми над нами не владні.

Квіткова радість - Студія натхненного життя, Київ

Петунія. Квіткова радість.

Світлина петунії. Квіткова радість.

Петунії. Квіткова радість. Блог.

Квіти петунії. Квіткова радість. Блог Олени Татьянченко.

Різнокольорові петунії. Квіткова радість.

Бути щасливим – це вибір. І хоча існують обставини, в яких відчувати щастя важко, тільки ми вирішуємо, що вибирати. Це чудово звучить в теорії, але чи можливо такого досягти в реальному житті? Так, через внутрішню роботу. А допомогти в цьому може індивідуальний коучинг. Справлятися з проблемами легше, коли є допомога і підтримка на цьому шляху.

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply