Я вмію тримати удар

Прийнято вважати, що афірмації це щось таке “няшне” і зефірне. Але життя – воно різне, і його треба вміти приймати таким, яке воно є. З перемогами і поразками, радостями і розчаруваннями, успіхами і невдачами.

Над сьогоднішньою афірмацією я, відверто кажучи, думала весь день. А вона все не приходила, бо всього було забагато – думок, почуттів, емоцій, тривог, сумнівів, чого тільки не пережилося після вчорашніх результатів екзитполів. І от, пізно ввечері, коли це все трохи осіло і вляглося, стало очевидно, що от же вона – актуальна і проста.

“Я вмію тримати удар”. Я сьогодні це відчула особливо гостро. Бо навіть програш не змусив мене здатися, розклеїтися і опустити руки.

Я ще не знаю, що саме і як відбуватиметься, але одне надбання у мене вже точно є, і з ним я впораюсь. Тим більше, що нас багато. Сподіваюсь, це допоможе і вам. Бо немає ніякого особливого секрету сили, треба просто правильно вибирати думки. Тому нехай на цьому тижні вас підтримує саме ця думка! Тримайте удар і рухайтеся вперед!

І, до речі, кого цікавить індивідуальний коучинг українською мовою, ласкаво прошу. Якщо ви готові розвиватися і бути чесними з собою, хочете навчитися тримати удар – звертайтеся 😉

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply