Негативні новини – як справлятися?

Як справлятися з негативними новинами. Коучинг в Києві.

Новини жахають: сотні смертей, вірус, з яким нічого не можна зробити, економіка, яка руйнується на очах, війна, загроза мові, культурі, недолугі обличчя і дії «влади», бездумність, нахабство, безвідповідальність, паніка. Це теж вірус. Інфекція негативу, безпорадності і страху, яка паралізує і висмоктує сили. Люди прилипають до екранів телевізорів, комп’ютерних моніторів, смартфонів і до безкінечності вбирають у себе цей негатив.

Можете мені не вірити і далі думати, що нас цим «годують», але ж насправді кожен сам вибирає, що споживати і як на це реагувати. В тому числі інформаційно. Звісно, це не означає, що треба впасти в протилежну крайність і повністю ізолюватися від світу і новин. По великому рахунку це і неможливо – реальність дасть про себе знати у той чи інший спосіб все одне. А оскільки наш вплив на інших, як ми знаємо, на практиці дорівнює нулю, то й починати доведеться з себе. Знову. Так, я знаю – «а чого знову я?» Того що це – ваше життя. Або не починати, я в цьому питанні абсолютно демократична 😉

Хто хоче щось з цим зробити, може почати з питання: «Для чого мені це потрібно?» І чесно на нього відповісти. Собі. Можливо спочатку доведеться пройти через поверхневі відповіді про те, що важливо тримати руку на пульсі, бути в курсі, слідкувати за розвитком подій, що «в такі часи» не можна залишатися байдужими… Так, добре. Але скільки часу потрібно саме для цього? І якщо я читаю чи слухаю це все значно довше, то тоді для чого мені це потрібно? Яку свою внутрішню потребу я задовольняю, наповнюючи, накачуючи себе негативними емоціями інших людей, негативною енергією подій? Це дійсно те, що я хочу робити зі своїм життям? Питайте і слухайте свої відповіді. Вони можуть вам не сподобатися, але принаймні ви будете в курсі того, що відбувається ВСЕРЕДИНІ ВАС.

Для того, щоб легше було повертатися до себе, встаньте, наберіть стакан води, подивіться у вікно, вийдіть на балкон або надвір і пийте її – повільно, без поспіху, невеликими ковтками. Спокійно дихайте. Уявляйте, як вода очищує ваше тіло і розум. Як вона вимиває із вас негатив і тривогу. Подякуйте їй за це. Подякуйте життю. Ви є. Це вже щастя.

А тепер, зі свіжою головою ідіть і робіть те, що у ваших силах. Живіть усвідомлено. Сил вам на важливі і корисні справи!

Цікавлять інші практики для заспокоєння і зняття стресу? Потрібна допомога у пошуку власних відповідей на важливі питання? Звертайтеся: (068) 558 0450 або пишіть у месенджер на сторінці Студія натхненного життя. Індивідуальний коучинг зараз проводиться в онлайн режимі.  

Недавні записи
Позначки

Leave a Reply